Yeni Ürünler Sürekli Sitemize Eklenecek

Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

Üyelik Hakkında
Web mağazamıza üye olmak için Üye İşlemlerinden Kayıt Ol Sayfasına giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterli olacaktır. İletişim ve ulaşım sorunları olmaması için üye bilgilerinizi eksiksiz ve doğru doldurmanız önemlidir.

Web sitemize basit ve hızlı şekilde üye olabilirsiniz. Üye olmanız hiçbir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Gizlilik politikası ve Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. İstediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Üyelik İptali
Üyeler istediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptirler. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için üyelik iptal yapabilirsiniz veya iletişim sayfamızdaki e-posta adresine yazabilirsiniz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez

  1. Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse
  2. Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
  3. Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir

  1. Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
  2. Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
  3. Sisteme veya lorelm ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için mağazamızda önlemler alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Web sitemize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olmayan bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.


Farklı Adres
Her üye İçin Sipariş Sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.

Ürün Yorumları
Herkes ürünlere yorum yazabilir. Deneyimlerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli hale gelecektir. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı oluşacaktır.

Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.